Info pro partnery

Kin-ball je jedinečná sportovní hra. Její hlavní výhody ve srovnání s ostatními sportovním hrami jsou:

Rovné možnosti při hře jak sociálně tak sportovně. Začít hrát je možné hned po úvodní 15 minutové instruktáži, výhodu nelze získat na základě fyzické stavby hráče, nikdo nemůže být ze hry strategicky vyloučen svými spoluhráči. Ke hře je nezbytně nutný pouze jeden míč.   

Fair play není pouhou deklarací, ale je přímou součásti pravidel, jedná se o nekontaktní hru, která podporuje spolupráci a díky své pohybové intenzitě, která je nejvyšší z kolektivních pro každého hráče na hřišti (podle výzkumu Auburn univerzity v Alabamě se jedná o minimálně 72% celkového herního času pro každého hráče) je ideálním sportovní aktivitou pro školy i volný čas.

Více informací o hře lze získat na dalších stránkách této prezentace Českého svazu kin-ballu (ČSK). Pro její další rozšíření nabízí ČSK spolupráci partnerům, kteří uvažují o možnostech své propagace. Spojte své jméno s kin-ballem! Hlavním nástrojem prezentace je míč o průměru 122 cm. 

Míč je středem hry, reklama nemůže být lépe umístěna. V ostatních sportech jako je například hokej nebo fotbal je tato možnost silně omezena.

Míč kinball Ostatní míče


Tisknout


Metodický newsletter

Zaregistrujte se pro odběr metodického newsletteru.

Stáhněte si dříve rozeslané newslettery.

FACEBOOK© 2023, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing