Inter G Cup 2017

Traditional student´s International Tournament took place in Hradec Králové on Wednesday 11th and Thursday 12th October 2017.  

Tradiční studentský mezinárodní turnaj se uskutečnil ve středu 11. a ve čtvrtek 12. 10. 2017

 Sedmého ročníku turnaje se zúčastnil rekorní počet týmů. Dvacet týmů v kategorii do 15 let a 11 týmů v kategorii do 18 let.

V mladší kategorii hrálo kromě českých týmů také šest německých a dva slovenské, které se také umístily na dvou prvních místech. Překvapení je to jen zdánlivé, protože Vrbové již získalo bronz na nedávném šampionátu ve francouzském Maubege.

V kategorii do 18 let vyhrál klub Kin-ball Pardubice za který však hráli čtyři reprezentanti, připravující se na Světový pohár v Tokiu. O to více vyniká úspěch Prvního jazykového gymmnázia Hradec Králové, které získalo stříbro v této kategorii.

Poprvé také byla vyhlášena kategorie MVP (Most Valuable Player) - nejužitečnější hráč.

V kategorii do 15 let ceny získali Soňa Foldyová z Vrbového a Jan Husák z Liberce. V kategorii do 18 let ceny získali Markéta Lukšíková z PSJG Hradec Králové a Ondřej Veverka z týmu Waldorf Pardubice.

TURNAJ ZÁKLADNÍCH ŠKOL

TURNAJ STŘEDNÍCH ŠKOL

FOTOGRAFIE NA RAJČETI ZDE

Turnaj základních škol

Turnaj se hrál systémem 2+1, první dvě periody na čas, na 7 minut, třetí perioda na body, do 11 bodů. Popis pravidel systému 2+1 najdete zde.

Konečné pořadí - Final Results

ranking team country
1. Vrbové I. Slovakia
2. Vrbové II. Slovakia
3. Delfíni A Liberec Czechia
4. - 5. Letci Borohrádek Czechia
4. - 5. Kin-ball Pardubice I. Czechia
6. Delfíni B Liberec Czechia
7. Lidožrouti Hradec Králové Czechia
8. Kin-ball Pardubice II. Czechia
9. Waldorf A Pardubice Czechia
10. Zákupáci Zákupy Czechia
11. - 12. LJR 3 Mnichov Germany Germany
11. - 12. LJR 4 Mnichov Germany Germany
13. LJR 2 Mnichov Germany Germany
14. Zellenáči Zákupy Czechia
15. - 16. Waldorf B Pardubice Czechia
15. - 16. Sunny Canadian Praha Czechia
17. - 18. Slobbery Neustadt Germany Germany
17. - 18. Horákovka Hradec Králové Czechia
19. Tricky Turtles Neustadt Germany Germany
20. LJR 1 Mnichov Germany Germany

Základní skupina - Preliminary

ranking team 1. 2. 3. total
1. Delfíni A Liberec 19 19 18 56
2.- 3. Letci Borohrádek 19 15 17 51
2.- 3. Kin-ball Pardubice I. 19 17 15 51
4. Vrbové I. Slovakia 19 18 13 50
5. Delfíni B Liberec 15 13 17 45
6. Lidožrouti Hradec Králové 11 15 17 43
7. Vrbové II. 16 11 15 42
8. Kin-ball Pardubice II. 14 19 7 40
9. Waldorf A Pardubice 17 14 7 38
10. Zákupáci Zákupy 7 18 12 37
11. - 12. LJR 3 Mnichov Germany 13 11 8 33
11. - 12. LJR 4 Mnichov Germany 7 15 11 33
13. LJR 2 Mnichov Germany 11 12 8 31
14. Zellenáči Zákupy 11 11 8 30
15. - 16. Waldorf B Pardubice 7 12 7 26
15. - 16. Sunny Canadian Praha 7 7 12 26
17. - 18. Slobbery Neustadt Germany 7 11 7 25
17. - 18. Horákovka Hradec Králové 7 7 11 25
19. Tricky Turtles Neustadt Germany 8 7 7 22
20. LJR 1 Mnichov Germany 7 7 7 21

SEMIFINAL A

ranking team result
1. Vrbové I. 17
2. Kin-ball Pardubice II. 13
3. Lidožrouti Hradec Králové 7

SEMIFINAL B

ranking team result
1. Vrbové II. 16
2. Delfíni B 12
3. Letci Borohrádek 7

FINAL

ranking team result
1. Vrbové I. 18
2. Vrbové II. 12
3. Delfíni A 7

TURNAJ STŘEDNÍCH ŠKOL

konečné pořadí - final results

ranking team
1. Kin-ball Pardubice I.
2. PSJG Hradec Králové
3. Waldorf Pardubice
4. Kin-ball Pardubice II.
5. Kamenický Šenov
6. Delfíni Liberec
7. Veterina A Hradec Králové
8. Mlátičky Hradec Králové
9. Albrechtičáci Město Albrechtice
10. Bigy Brno
11. Veterina B Hradec Králové

základní skupina - preliminary

ranking team 1. 2. 3. result
1. Kin-ball Pardubice I. 17 17 17 51
2. Kin-ball Pardubice II. 17 11 17 45
3. Kamenický Šenov 12 11 17 40
4. Delfíni Liberec 12 11 17 40
5. Waldorf Pardubice 17 11 11 39
6. PSJG Hradec Králové 11 7 17 35
7. Veterina A Hradec Králové 11 17 7 35
8. Mlátičky Hradec Králové 7 17 7 31
9. Albrechtičáci Město Albrechtice 7 12 7 26
10. Bigy Brno 7 7 11 25
11. Veterina B Hradec Králové 7 7 7 21

SEMIFINAL A

ranking team result
1. PSJG Hradec Králové 17
2. Kin-ball Pardubice II. 12
3. Delfíni Liberec 7

SEMIFINAL B

ranking team result
1. Waldorf Pardubice 17
2. Kamenický Šenov 12
3. Veterina A Hradec Králové 7

FINAL

ranking team result
1. Kin-ball Pardubice I. 17
2. PSJG Hradec Králové 11
3. Waldorf Pardubice 7

Tisknout




© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing