Inter G Cup 2016

ZÁKLADNÍ ŠKOLY

STŘEDNÍ ŠKOLY

Šestý ročník turnaje se uskutečnil v hale Třebeš ve středu 12.10. (turnaj základních škol) a ve čtvrtek 13.10. (turnaj středních škol).

V příloze najdete propozice soutěže.


The sixth year of the tournament has taken place in the hall Třebeš (Hradec Králové, Czechia). On Wednesday October 12th there was competition of upper primary schools (generally from age 9 untill 15) and on on Thursday competition of high schools students (from age 15 up to 19).

Enclosed you will find terms of participation 

Turnaj základních škol celkové pořadí

Celkové pořadí se započítáním finále

pořadí jméno týmu
1. Kin-ball Pardubice
2. Waldorf A ZŠ Waldorfdská Pardubice
3. Zákupáci ASPV Zákupy
4.  Waldorf B ZŠ Waldorfská Pardubice
5. Lidožrouti ZŠ M. Horákové Hradec Králové
6. SCIS ZŠ Jesenice
7. Ovocná svačinka ZŠ Borohrádek
8. Gunners ZŠ Borohrádek
9. Zelenáči ASPV Zákupy
10: Delfíni Liberec

Finále

Jméno 1 p. 2 p. 3. p 4 p. perioda 5 bodů
Kin-ball Pardubice 13 13
Waldorf A / / 5
Zákupáci / / 4

Semifinále A

Jméno 1 p. 2 p. 3. p 4 p. postupující do finále
Kin-ball Pardubice 13 13 Kin-ball Pardubice
Zelenáči / /
SCIS / /

Semifinále B

Jméno 1 p. 2 p. 3. p 4 p. postupující do finále
Zákupáci 13 / / 13 Zákupáci
Gunners / 13 /
Lidožrouti / / 13

Semifinále C

Jméno 1 p. 2 p. 3. p 4 p. postupující do finále
Waldorf A 13 13 Waldorf A
Waldorf B / /
Ovocná svačinka / /

Základní skupina

pořadí jméno týmu
1. Kin-ball Pardubice
2. Zákupáci ASPV Zákupy
3. Waldorf B ZŠ Waldorfská Pardubice
4.  Waldorf A ZŠ Waldorfská Pardubice
5. Lidožrouti ZŠ M. Horákové Hradec Králové
6. SCIS ZŠ Jesenice
7. Ovocná svačinka ZŠ Borohrádek
8. Gunners ZŠ Borohrádek
9. Zelenáči ASPV Zákupy
10: Delfíni Liberec

Turnaj středních škol celkové pořadí

Celkové pořadí se započítáním finále

pořadí jméno týmu počet bodů
1. Kin-ball Pardubice 51
2. Delfíni A Liberec 51
3. Mlátičky SZŠ a VOŠ Hradec Králové 45
4.  PSJG Senioři Hradec Králové 39
5. Kin-ball Kamenický Šenov 35
6. PSJG Junioři Hradec Králové 32
7. Delfíni B Liberec 31
8. Bigy Brno 29
9. Lucky Fellows Neustadt Bavorsko 26
10. Albrechtičáci Město Albrechtice 26
11. White Hopes Neustadt Bavorsko 21

Finále

Jméno 1 p. 2 p. 3. p 4 p. perioda 5 bodů
Kin-ball Pardubice 13 13
Delfíni A / / 5
Mlátičky / / 0

Semifinále A

Jméno 1 p. 2 p. 3. p 4 p. postupující do finále
Kin-ball Pardubice 13 13 Kin-ball Pardubice
PSJG Junioři / /
Lucky Fellows / /

Semifinále B

Jméno 1 p. 2 p. 3. p 4 p. postupující do finále
Delfíni A 13 13 Delfíni A
Bigy Brno / /
Kamenický Šenov / /

Semifinále C

Jméno 1 p. 2 p. 3. p 4 p. postupující do finále
Mlátičky 13 13 Mlátičky
Delfíni B / /
PSJG Senioři / /

Základní skupina

pořadí jméno týmu počet bodů
1. - 2. Kin-ball Pardubice 51
1. - 2. Delfíni A Liberec 51
3. Mlátičky SZŠ a VOŠ Hradec Králové 45
4.  PSJG Senioři Hradec Králové 39
5. Kin-ball Kamenický Šenov 35
6. PSJG Junioři Hradec Králové 32
7. Delfíni B Liberec 31
8. Bigy Brno 29
9. Lucky Fellows Neustadt Bavorsko 26
10. Albrechtičáci Město Albrechtice 26
11. White Hopes Neustadt Bavorsko 21

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Inter G Cup 2016 SŠ

Tisknout




© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing