Schedule - Rozpis zápasů

VENUE - místo konání: Dašická hall, Pardubice - Czechia 


Timetable of the matches - Časový plán zápasů

Explanatory note - Colors: - B - blue / G - grey / N - black / -------- break, přestávka

time / čas Thursday - čtvrtek / September_22nd - 22. září 2016  Friday - pátek / September_23rd - 23. září 2016 Saturday - sobota / September_24th - 24. září 2016  Sunday - neděle / September_25th - 25. září 
11:00

Captain, Coaches and referees meeting / Porada kapitánů, trenérů a rozhodčích

game/zápas 6

Mirage B

Kin-ball Pardubice G

Lions Hradec Králové N

Round Robin position 9 - 13 / zápas o jedno ostupové místo do čtvrtinále mezi týmy, které se umístily na 9 - 13 místě v základní skupině
11:15
11:30
11:45 ------------------
12:00 Opening ceremonies

game/zápas 7

Kin-ball Vienna B

ADKCB G

Hannut-Lincent N

12:15 -------------------
12:30

Round of the 9 - Game A

Čtvrtfinále A

12:45
13:00 ------------------ -----------------

Small final - position 4 to 6

Malé finále, umístění na 4 až 6 místě

13:15

game/zápas 1

Kin-ball Housse B

Kin-ball Pardubice G

Hannut-Lincent N

game/zápas 8

Blava X B

Prague Wolves G

Scorpions Bratislava N

13:30

Round of the 9 - Game B

Čtvrtfinále B

13:35
13:45
14:00
14:15 ------------------

game/zápas 9

Mirage B

Mad Dogs G

Phoenix Tears N

--------------
14:30

game/zápas 2

Blava X B

Mad Dogs G

Lions Hradec Králové

Round of the 9 - Game C

Čtvrtfinále C

Final

Finále

14:45
15:00
15:15 -------------
15:30 ------------------

game/zápas 10

Kin-ball Housse B

Bleu-Blanc-Belge G

Lions Hradec Králové N

-------------------
15:45

game/zápas 3

Kin-ball Vienna B

Bleu-Blanc-Belge G

Phoenix Tears N

------------
16:00

Closing Ceremony - Medal Awards

Závěrečný ceremoniál, předání poháru a medailí 

16:15

Round of the 6 - Game C

semifinále C

16:30

game/zápas 11

Kin-ball Vienna B

Kin-ball Pardubice G

Scorpions Bratislava N

16:45 ------------------
17:00

game/zápas 4

Mirage B

Prague Wolves G

ADKCB N

17:15 ------------------
17:30 ------------- Round of the 6 - Game B
17:45

game/zápas 12

Blava X B

ADKCB G

Phoenix Tears N

18:00 ------------------
18:15

game/zápas 5

Kin-ball Housse B

Mad Dogs G

Scorpions Bratislava N

18:30 ------------------
18:45

game/zápas 13

Prague Wolves B

Bleu-Blanc-Belge G

Hannut-Lincent N

Round of the 6 - Game A
19:00
19:15 -------------------
19:30
19:45
20:00

Main Hall Dasicka

 

Tisknout




© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing