RSSRSS

Aktuality

Na SP v Tokiu muži třetí, ženy páté!

Finálovými zápasy skončil v neděli světový pohár v Kin-ballu, který se tento rok uskutečnil v Tokiu. Naši muži obhájili bronz z Madridu před dvěma lety. Naše ženy se umístily na pátém místě. Pro oba týmy je to obrovský úspěch. 

Detailní informace o turnaji, videa zápasů, fotografie atd. budou postupně umísťovány na těchto stránkách. Sledujte zatím Facebookové stránky Kin-ball Czechia, které přinášejí průběžné informace. 

Na SP v Tokiu muži třetí, ženy páté!, více »

15.10.2017 18:43

Inter G Cup 2017

Inter G Cup 2017

 Sedmého ročníku turnaje se zúčastnil rekorní počet týmů. Dvacet týmů v kategorii do 15 let a 11 týmů v kategorii do 18 let. V mladší kategorii hrálo kromě českých týmů také šest německých a dva slovenské, které se také umístily na dvou prvních místech. Překvapení je to jen zdánlivé, protože Vrbové již získalo bronz na nedávném šampionátu ve francouzském Maubege. V kategorii do 18 let vyhrál klub Kin-ball Pardubice za který však hráli čtyři reprezentanti, připravující se na Světový pohár v Tokiu. O to více vyniká úspěch Prvního jazykového gymmnázia Hradec Králové, které získalo stříbro v této kategorii. Poprvé také byla vyhlášena kategorie MVP Most Valuable Player) - nejužitečnější hráč. V kategorii do 15 let ceny získali Soňa Foldyová z Vrbového a Jan Husák z Liberce. V kategorii do 18 let ceny získali Markéta Lukšíková z PSJG Hradec Králové a Ondřej Veverka z týmu Waldorf Pardubice. Tabulky a odkaz na fotografie najdete ZDE. 

Inter G Cup 2017, více »

Mistrovství Evropy 2018 Trnava - Slovensko

Kandidátské země pro Mistrovství Evropy v Kin-ballu pro rok 2018 byly Rakousko a Slovensko. V hlasování federací zvítězila kandidatura Slovenska a tak se příští rok uskuteční šampionát v Trnavě. Zde najdete představení hlavního kIn-ballového turnaje příštího roku.

Mistrovství Evropy 2018 Trnava - Slovensko, více »

06.10.2017 14:51

Harfandění 2017

Harfandění 2017

5. Ročník benefičního běhu v okolí galerie Harfa měl v poli účastníků i Kin-ball. Již 3. rokem se účastníme tohoto dne, které pomáhá lidem. Stánek jsme měli hned u hlavního vchodu do obchodního centra a kdo si našel cestu nelitoval. Každý si mohl vyzkoušet míč na Kin-ball a zjistit o kin-ballu více od hráče mužské reprezentace Petra Lipového. Letáčky se rozdávali v plném proudu, tak doufejme, že někteří začnou chodit do našeho klubu v Praze a zjistí, jak je Kin-ball úžasná věc.

Harfandění 2017, více »

02.10.2017 14:54

Tělo Olomouc 2017

Tělo Olomouc 2017

 Těloolomouc 2017 a Kin-ball byl zase u toho. Tato masová akce pro pedagogy ze všech koutů Česka se povedla na výbornou. Kin-ball měl dvě lekce, kterých se zúčastnilo okolo 30 učitelů. Lekce probíhali velmi svižným tempem, protože tělocvikáři byli nadšeni, jak Kin-ballem, tak samotnou hrou a nutno podotknout, že jim šla na výbornou.  Teď už jen doufejme, že ji přenesou na své Základní a Střední školy, aby nás bylo zase více :) O školení se postarala naše nejznámější tvář Kin-ball v Čechách a to reprezentační trenérka Alice Paurová a člen mužské reprezentace Petr Lipový.

Tělo Olomouc 2017, více »

Sestavy týmů pro Světový pohár Tokio 2017

Reprezentovat Česko na Světovém poháru v Tokiu budou týmy žen a mužů. Na jejich fotografie (oficiální i motivační) se můžete podívat na stránkách soutěže ZDE. 

Sestavy týmů pro Světový pohár Tokio 2017, více »

Podpořte Kin-ballovou reprezentaci!

Hráči národních Kin-ballových týmů vytvořili prezentaci, výzvu na stránce HITHIT... "V říjnu se v Japonsku koná mistrovství světa v kin-ballu, kde bude česká mužská reprezentace obhajovat bronzové medaile, které nečekaně získala před dvěma roky. Většina z nás stále studuje a proto se obracíme na Hithit. Podpořte mladé nadšené sportovce!"

Stránka projektu je ZDE

Podpořte Kin-ballovou reprezentaci!, více »

Světový pohár - rozpis zápasů

Světový pohár v Tokiu se nezadržitelně blíží, první zápas odehrajeme již za dva měsíce. Tuto sobotu byl také představen rozpis základní skupiny. S kým a kdy budeme hrát najdete v příloze pdf na stránce věnované turnaji v souboru rozlosování zápasů ZDE. 

Světový pohár - rozpis zápasů, více »
© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing