RSSRSS

Aktuality

Na SP v Tokiu muži třetí, ženy páté!

Finálovými zápasy skončil v neděli světový pohár v Kin-ballu, který se tento rok uskutečnil v Tokiu. Naši muži obhájili bronz z Madridu před dvěma lety. Naše ženy se umístily na pátém místě. Pro oba týmy je to obrovský úspěch. 

Detailní informace o turnaji, videa zápasů, fotografie atd. budou postupně umísťovány na těchto stránkách. Sledujte zatím Facebookové stránky Kin-ball Czechia, které přinášejí průběžné informace. 

Na SP v Tokiu muži třetí, ženy páté!, více »

15.10.2017 18:43

Inter G Cup 2017

Inter G Cup 2017

 Sedmého ročníku turnaje se zúčastnil rekorní počet týmů. Dvacet týmů v kategorii do 15 let a 11 týmů v kategorii do 18 let. V mladší kategorii hrálo kromě českých týmů také šest německých a dva slovenské, které se také umístily na dvou prvních místech. Překvapení je to jen zdánlivé, protože Vrbové již získalo bronz na nedávném šampionátu ve francouzském Maubege. V kategorii do 18 let vyhrál klub Kin-ball Pardubice za který však hráli čtyři reprezentanti, připravující se na Světový pohár v Tokiu. O to více vyniká úspěch Prvního jazykového gymmnázia Hradec Králové, které získalo stříbro v této kategorii. Poprvé také byla vyhlášena kategorie MVP Most Valuable Player) - nejužitečnější hráč. V kategorii do 15 let ceny získali Soňa Foldyová z Vrbového a Jan Husák z Liberce. V kategorii do 18 let ceny získali Markéta Lukšíková z PSJG Hradec Králové a Ondřej Veverka z týmu Waldorf Pardubice. Tabulky a odkaz na fotografie najdete ZDE. 

Inter G Cup 2017, více »

Mistrovství Evropy 2018 Trnava - Slovensko

Kandidátské země pro Mistrovství Evropy v Kin-ballu pro rok 2018 byly Rakousko a Slovensko. V hlasování federací zvítězila kandidatura Slovenska a tak se příští rok uskuteční šampionát v Trnavě. Zde najdete představení hlavního kIn-ballového turnaje příštího roku.

Mistrovství Evropy 2018 Trnava - Slovensko, více »
© 2018, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing