Informace o soutěži

INFORMACE z dubna 2017 NAJDETE V PŘÍLOZE PDF


První informace ze Skype konference předsedů federací ze dne 20.8. 2016

Světový pohár se uskuteční ve dnech 30. října až 5. listopadu 2017 v Tokiu

Organizátor, Japonská Kin-ballová federace požaduje přítomnost týmů nejpozději den před zahájením turnaje v neděli 29. října 2017

Ubytování je stále v jednání, je obtížné nalézt cenově přijatelnou variantu. Aktuálně to vypadá na ubytování v olympijské vesnici z roku 1964, kde budou k dispozice dvě úrovně ubytování"

A) Levnější cca 30 USD na osobu a den. Jedná se o malé místnosti vždy s jednou postelí, která je poměrně malá na evropské poměry. Každý si musí přivézt vlastní prostěradlo a ručník. Záchody a sprchy jsou společné.

B) Dražší cca 60 USD na osobu a den. Malé místnosti s jednou postelí, které však mají vlastní sprchu a záchod. Není potřeba si vozit vlastní prostěradlo, zřejmě budou také povlečení měnit.

Stravování si každý organizuje sám v okolních čtyřech resturacích.

Doprava z ubytování na halu je také individuální - metrem. Všechny týmy musejí na cestu do haly vyrazit ráno, i když hrají třeba v poledne nebo odpoledne. V průběhu dne je velmi obtížné se do metra dostat, ve špičce jsou lidé do metra natlačováni, kdo má nějaké zavazadlo - ruksak na zádech - bývá z dopravy vyloučen.

Turnaj klubů bude probíhat jeden den - v této době nebudou hrát národní týmy -  a finále pak proběhne ve stejný den jako finále národních týmů.

Tisknout
© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing