Finále Praha 2017

  26. a 27. 4. 2017 / TJ JM Chodov - Mírového hnutí 2137, Praha 4

Turnaj základních škol a klubů při ZŠ

Turnaj základních škol

CELKOVÉ POŘADÍ

Kategorie III

pořadí jméno zápas 1 zápas 2 zápas 3 body celkem
1. ZŠ Bratranců Veverkových Pardubice 17 12 17 46
2. ZŠ SNP Hradec Králové 8 17 12 37
3. ZŠ ke Kateřinkám Praha  8 17 7 32
4. ZŠ Milady Horákové Hradec Králové 12 12 7 31

Kategorie IV

pořadí jméno zápas 1 zápas 2 zápas 3 body celkem
1. ZŠ Borohrádek Bublinky 17 17 8 42
2. - 3. ZŠ Milady Horákové Hradec Králové 17 12 11 40
2. - 3. ZŠ Sunny Canadian Praha 11 12 17 40
4. Bigy Brno 7 12 17 36
5. ZŠ město Albrechtice 7 17 10 34
6. ZŠ Ke Kateřinkám Praha 7 7 7 21

Kategorie IV finále

pořadí jméno  1 p 2 p 3 p 4 p 5 bodů p body celkem
1.  ZŠ Milady Horákové 13 / / 13 / 17
2. ZŠ Borohrádek / / 13 / 5 11
3. Sunny Canadians / 13 / / 4 7

Turnaj klubů při základních školách

CELKOVÉ POŘADÍ

Kategorie III

pořadí jméno zápas 1 zápas 2 zápas 3 body celkem
1. Kin-ball Pardubice 17 11 17 45
2. Delfíni Liberec 7 17 17 41
3. ZŠ Waldorfská Pardubice 11 17 11 39
4. AB Český Dub 12 7 11 30
5. Zákupáci 8 7 7 22


Kategorie III. Finále klubů 

pořadí jméno  1 p 2 p 3 p 4 p 5 bodů p body celkem
1.  Kin-ball Pardubice 13 13 / / 17
2. Waldorfská Pardubice / / / / 5 11
3. Delfíni Liberec / / / / 2 7

Kategorie IV. kluby

pořadí jméno zápas 1 zápas 2 zápas 3 body celkem
1. Kin-ball Pardubice I. 17 17 17 51
2. ZŠ Waldorfská Pardubice 11 17 12 40
3. Zákupáci 11 7 17 35
4. Kin-ball Pardubice II. 7 12 12 31
5. Delfíni Liberec 7 7 8 22

Kategorie IV finále klubů

pořadí jméno  1 p 2 p 3 p 4 p 5 bodů p body celkem
1.  Kin-ball Pardubice 13 13 / / / 17
2. ZŠ Waldorfská Pardubice / / / / 5 11
3. Zákupáci / / / / 4 7

Kategorie V. finále středních škol a klubů

pořadí jméno zápas 1 zápas 2 zápas 3 body celkem
1. Kin-ball Pardubice 17 17 17 51
2. Kamenický Šenov 17 17 12 46
2. PSJG Hradec Králové 17 17 7 41
4. Delfíni Liberec 12 17 11 40
5. Mlátičky Hradec Králové 7 17 11 35
6. Bigy Brno 12 11 12 35
7. Veterina Hradec Králové 11 12 7 30
8. - 9. Město Albrechtice 7 7 7 21
8. - 9. Gymnázium Postupická 7 7 7 21

Kategorie IV finále

pořadí jméno  1 p 2 p 3 p 4 p 5 bodů p body celkem
1.  Kin-ball Pardubice 13 13 / / / 17
2. PSJG Hradec Králové / / / / 5 11
3. Kamenický Šenov / / / / 2 7

Fotogalerie z turnaje středních škol na Rajčeti ZDE.

Finále poháru ZŠ 2017

Finále poháru ZŠ 2017

Finále poháru ZŠ 2017

Finále poháru ZŠ 2017

Finále poháru ZŠ 2017

Finále poháru ZŠ 2017

Finále poháru ZŠ 2017

Finále poháru ZŠ 2017

Tisknout




© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing