Finále 1. poháru základních a středních škol ČR v kin-ballu

Finále prvního poháru základních a středních škol

Kategorie III.

Finálový zápas

                                     periody                        rozdělení bodů

1. Kin-ball klub Pardubice   15        25                    11 

2. Opava                         13        24                     6

3. Svratka                       13        23                     2 

Výsledky základní části turnaje

                                   zápasy                            rozdělení bodů celkem

1. Pardubice                   8        10        8               26

2. Opava - Strouhanka     2          7      10               19          

3. Svratka                      4          7        6              17

4. - 5. Liberec                 7          7        2              16

4. - 5. Zákupáci ml.          7          5        4              16

Kategorie IV.

Finálový zápas

                                    periody                             rozdělení bodů

1. Kouřim                        10         23                       7

2. Mendíci                       10         23                       7

3. Zákupáci st.                10          22                      4

O prvním místě rozhodla "náhlá smrt", doplňkový zápas dvou týmů se stejným počtem bodů, kdy Kouřim první získala 5 bodů.

Výsledky základní části turnaje

                                     zápasy                            rozdělení bodů celkem

1. Mendíci                       10        8      10                28

2. Zákupáci st.                 7        11       5                23 

3. Kouřim                         7         7        4                18  

4. Turnov                         2        11       4                17

5. Libštát                         7          6       4                17

Kategorie V. střední školy

Finálový zápas

                                      periody                             rozdělení bodů

1. Mlátičky                       12         25     35                8 

2. Aspoň něco                   12         22    35                 7

3. Postupická                    12         21    34                 4

Výsledky základní části turnaje

                                      zápasy                                rozdělení bodů celkem

1. Mlátičky                       12      12        4                    28

2. Postupická                     7       10      11                    28 

3. Aspoň něco                   10       6       11                    27  

4. Železný Brod                  4        4       11                    19

5. Hlinky Beroun                 4         6        6                    16

6. Dašická Pardubice           6         4        5                    15

7. Jilemnice                       5         4        4                    13

8. Albrechtičáci                  2         7        2                    11

Fotografie naleznete zde

Tisknout




© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing