19.01.2015 10:22

Registrace 2015

Registrace 2015

Vážení příznivci Kin-ballu,

od roku 2015 dochází k termínovému sjednocení členství ve svazu, ať už přímo nebo prostřednictvím klubů nebo škol. Členství bude vždy obnovováno na dobu jednoho kalendářního roku. Prosím tedy ty, kterým členství skončilo například na podzim 2014, aby se registrovali na rok 2015.

ČSK nikomu nebude bránit v účasti na soutěžích, pokud například škola nebude registrovaná, ale prosím uvažte, že počet registrovaných členů svazu je důležitý jak při žádostech o dotace na území ČR, tak v rámci IKBF (mezinárodní Kin-ballové federace) při pořádání mezinárodních soutěží, jakým bylo například Mistrovství Evropy, které proběhlo v září 2014 v Hradci Králové. 

Členství na jeden rok stojí 250 Kč pro fyzickou osobu. Pro organizaci (školu, klub) je cena 750 Kč na jeden rok a platí pro všechny hráče kin-ballu určité školy nebo klubu. Klub pak musí vyplnit hromadnou registrační kartu a zaslat ji na sídlo ČSK (poštou nebo e-mailem). Každý člen svazu obdrží registrační kartu s vyznačením dosažené třídy (pokud jsou absolventy školení určitého stupně). Platnost získaného vzdělání trvá po celou dobu členství v ČSK.

Další informace a formuláře k registraci najdete na http://kin-ball.cz/certifikace

Tisknout
© 2023, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing