19.10.2011 12:18

Inter G Cup Hradec Králové 2011

Inter G Cup Hradec Králové 2011

První ročník turnaje Inter G Cup 2011 je minulostí. Ještě budeme mít možnost zhodnit jaký byl význam této akce pro český kin-ball. Již dnes je však jasné, že belgická mise přišla právě včas. Takové srovnání standardů hry k jakému došlo při turnaji je nezbytné jak pro náš další rozvoj v ČR tak pro naše další setkávání se a soupeření se zahraničními týmy.

Turnaj měl dvě části. V turnaji základních škol zvítězili Zákupáci v turnaji středních škol belgický favorit, tým Wasp. Ale nejenom vítězové, ale všichni zúčastnění si zaslouží plné uznání.

V turnaji středních škol VOŠZ a SZŠ Hradec Králové splnila roli českého favorita a umístila se na druhém a děleném 4. až 6. místě. Výborně hrál slovenský tým, který je určitě nejmladším kin-ballovým soutěžním kolektivem z hlediska kin-ballové praxe. Stejně tak i obě gymnázia z Pardubic a Hradce Králové, která do poslední chvíle bojovala o účast ve finále.

V turnaji základních škol se dále na stupních vítězů, na druhém místě, umístil tým Bomby ze ZŠ Svratka a na třetím místě domácí ZŠ Sever Hradec Králové. Důstojným soupeřem jim byl duhý tým Svratky, Zumby, spolu s Pixies ZŠ Oslavany a Mendíky ze ZŠ Mendíkova z Prahy, kteří se společně umístili na čtvrtém až šestém místě. 

Výsledky najdete v oddělení: Český svaz kin-ballu / Soutěže. Obrázky a videa z turnaje budou do týdne zveřejněny na těchto stránkách. Také bychom rádi uspíšili tyto termíny, avšak konec turnaje se sešel se změnou našich stránek, které věřím se budou líbit a hlavně nám pomohou v lepší viditelnosti na Internetu, avšak vzhledem k omezeným kapacitám se tímto faktem prodlužují termíny u ostatních akcí.   

Tisknout
© 2023, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing